Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
2,70 EUR, 2,90 USD

Leírás:

Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp., én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.