Amphora csehszlovák porcelán oroszlán, kézzel festett, jelzett, kis ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Amphora-csehszlovak-porcelan-oroszlan-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-32C39718-cm~II2436257
2436257
11468
399
Leírás: Amphora csehszlovák porcelán oroszlán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 32×18 cm
: karap_norbert