3 800 Ft
10,27 EUR, 11,18 USD
Honvédelemház könyve. Szerk.: Tóth Kálmán. Pest, 1870, "Athenaeum", 322+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, az első két lap egy sarkán hiánnyal, egy-két javított és egy sérült lappal, kissé dohos.