Tétel

Kikiáltási ár:

90 000 Ft
242,59 EUR, 262,39 USD

Leírás:

Wünsche Rezső (?-?), működött 1890-1910 körül: Kislány a kutyájával. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fa keretben, 93×67 cm / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.