9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Weinberger Gusztáv - 7 db tanulmány, szén, fedőfehér, papír. Jelzett, sérült, keret nélkül. 47x32 cm - Voltaire, Férfi torzó, Hermész (hátulján Mona Lisa tanulmány), Madonna, császár portré, fejtanulmány Leonardo után.