Cauldon BWM & Co. Pergolesi angol porcelán tányér, XX. sz. eleje. Levo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Cauldon-BWM-Co-Pergolesi-angol-porcelan-tanyer-XX-sz-eleje-Levonokepes-jelzett-Huttl-~II2423098
2423098
11193
398
Leírás: Cauldon BWM & Co. Pergolesi angol porcelán tányér, XX. sz. eleje. Levonóképes, jelzett (Hüttl Tivadar porcelán-nagykereskedő), kopással, sérülésekkel, restaurálandó. d: 24,5 cm
: pelikán_kristóf