https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1984. Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója fém emlékérem (38mm) T:2 USA 1984. Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing metal commemorative medal (38mm) C:XF
31708.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója" fém emlékérem (38mm) T:2 USA 1984. "Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing" metal commemorative medal (38mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1997. New York-i Értéktőzsde 1792 kétoldalas Br emlékérem (76mm) T:2,2- USA 1997. The New York Stock Exchange 1792 two-sided Br medallion (76mm) C:XF,VF
31709.

Amerikai Egyesült Államok 1997. "New York-i Értéktőzsde 1792" kétoldalas Br emlékérem (76mm) T:2,2- USA 1997. "The New York Stock Exchange 1792" two-sided Br medallion (76mm) C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1872. WIENER WELTAUSSTELLUNG - DIE ROTUNDE / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELTAUSSTELLUNG IM JAHRE 1873 ezüstözött Zn emlékérem füllel. Szign.: A. Brunner, J. Necht (33mm) T:2-patina, ph.
31710.

Ausztria 1872. "WIENER WELTAUSSTELLUNG - DIE ROTUNDE / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELTAUSSTELLUNG IM JAHRE 1873" ezüstözött Zn emlékérem füllel. Szign.: A. Brunner, J. Necht (33mm) T:2-patina, ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1918. Respublica Austriae 12. Nov 1918 a köztársaság kikiáltására kiadott Br emlékérem, hátoldalán gravírozva Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.. Szign.: Arnold Hartig (60mm) T:2 / Austria 1918. Respublica Austriae 12. Nov 1918 Br commemorative medal about the Proclamation of Republic. With engraved text on reverse Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.. Sign.: Arnold Hartig (60mm) C:XF
31711.

Ausztria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" a köztársaság kikiáltására kiadott Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Szign.: Arnold Hartig (60mm) T:2 / Austria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" Br commemorative medal about the Proclamation of Republic. With engraved text on reverse "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Sign.: Arnold Hartig (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium ~1900. Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. Société Bruxelloise dOrnithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition. Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF
31712.

Belgium ~1900. "Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny" ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. "Société Bruxelloise d'Ornithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition". Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária DN Állatkert Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND Zoo Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted
31713.

Bulgária DN "Állatkert" Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND "Zoo" Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns) ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating
31714.

Csehszlovákia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns)" ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE" silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1976. Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31715.

Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1990. SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő) kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag FIDEM XXII 1990 HELSINKI tokban (35mm) T:1 Finland 1990. SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finnish Mint) Br commemorative medallion in FIDEM XXII 1990 HELSINKI plastic case (35mm) C:UNC
31716.

Finnország 1990. "SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő)" kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag "FIDEM XXII 1990 HELSINKI" tokban (35mm) T:1 Finland 1990. "SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finnish Mint") Br commemorative medallion in "FIDEM XXII 1990 HELSINKI" plastic case (35mm) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Finnország 1990. SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő) kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag FIDEM XXII 1990 HELSINKI tokban (35mm) T:1
31717.

Finnország 1990. "SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő)" kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag "FIDEM XXII 1990 HELSINKI" tokban (35mm) T:1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország 1793. Mária Antónia Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
31718.

Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1889. Imádkozzál és dolgozzál / A vevey-i borászok ünnepének ajándéka 1889. augusztus 5-én, 6-án, 8-án és 9-én ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés France 1889. Ora et labora / Souvenir de la fete des vignerons célébrée a Vevey, les 5, 6, 8 et 9 Aout 1889. Work and pray / Souvenir of the winemakers from Vevey at 5th, 6th, 8th, and 9th of August in 1889 silvered Br medallion (40mm) C:XF worn silver plating
31719.

Franciaország 1889. "Imádkozzál és dolgozzál / A vevey-i borászok ünnepének ajándéka 1889. augusztus 5-én, 6-án, 8-án és 9-én" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés France 1889. "Ora et labora / Souvenir de la fete des vignerons célébrée a Vevey, les 5, 6, 8 et 9 Aout 1889. Work and pray / Souvenir of the winemaker's from Vevey at 5th, 6th, 8th, and 9th of August in 1889" silvered Br medallion (40mm) C:XF worn silver plating

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz