17673.
398. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
Das Pflanzenreich. Regni vegetabilis conspectus. 25. Heft. IV. 36. Fr. Buchenau: Juncaceae. Hrsg.: A. Engler. Leipzig, 1906, Wilhelm Engelmann, 2+284 p. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borÃtóval, az eredeti papÃrborÃtókat bekötötték, volt könyvtári példány.