Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 21

Kb 30 db minikönyv, benne jobbakkal, reprintekkel, hasonmásokkal, hozzá két tömör réz háromszög idom könyvtámasz mnikönyveknek
17853.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szent Dávid királynak és prófétáinak százötven zsoltárai. Amstelodam, 1686, Tótfalusi Kis Miklós. REPRINT! Gyoma, 1985, Kner. Kiadói műbőr kötés, kötéstáblán kis benyomódással.
17854.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Kísérő tanulmánnyal. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, jó állapotban.
17855.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Reprint. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben,
17856.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Babits Mihály válogatott versei. Szekszárd, 1976, Szekszárdi Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. + Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Kass János illusztrációival. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
17857.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Károly Gundel: 100 ungarische Kochrezepte. Bp., 1981, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17858.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Leskó László: Kaposvár. H.n., Kaposvári Városi Tanács. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17859.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes sport témájú minikönyv tétel, 5 db:  Kozák Mihály-Lakatos György: Hetvenöt év száz aranyérem. Bp.,1977,Sport.;  Európa-bajnokaink. Összeáll.: Kahlich Endre. Bp.,1975,Sport.;  Olimpiai bajnokaink. Összeáll.: Kahlich Endre. Bp.,1976,Sport.;  Képessy József-Borbély Tibor: Olimpiai arcképcsarnok. 105 magyar aranyérem története. Európa-bajnokaink. Bp.,1977,Sport.;  Szűcs László: A magyar labdarúgó bajnokcsapatok. (1901-1975.) Bp.,1976,Sport.; Számozatlan példányok. Kiadói nyl-kötések.
17860.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db minikönyv - Kodály Zoltán + Zsolnay Hungary. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17861.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Megay, László-Rékassy, Csaba: Buch vom Buch. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1977, Móra. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1300 példányban, (ebből 200 német, 200 orosz nyelven.) + Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1901-1973. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17862.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17863.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schiff Ervin: Phyllisz és a házasélet. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17864.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft