Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 44

Kő András: Papp Laci. Bp., 1976, Sport. Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó által aláírt. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15600.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15601.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Meienreis, Walther: Das Säbelfechten mit dem leichten Säbel auf Hieb und Stich. Sport und Spiel MB 58. Leipzig, 1921, Grethlein. Kiadói papírkötés, lapok kijárnak, széteső állapotban / paperback, with faults, damaged condition
15602.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Moldoványi István: Útmutatás atletikai versenyek rendezéséhez. Bp., 1927, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
15603.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dr. Fehér Dezső: Kincsem, a csodakanca. Bp., [1990], Hungarovideo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Dr. Fehér Dezső, Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyés. 1883-1983. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó/Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.
15604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15605.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.
15606.

Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. "A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja" bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt pózoló sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos.
15607.

A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt 'pózoló' sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hámor Vilmos: Póczik-bombák. ...avagy amikor még a félistenek ablakot mostak. A szerző és Póczik József által dedikált. Könyvjelzővel. Bp., magánkiadás, 2015. Kiadói papírkötésben.
15608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15609.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1966 Labdarúgás 1966. NBI, NBI/B. Programfüzet. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1966, Egyetemi Nyomda, 47+1 p.
15610.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15611.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft