Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,1870,Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 394; 437; 462; 404 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítókkal, az I. kötetben hiányzó címképpel.

Megosztás:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.