17385.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
8 000 Ft
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költÅ‘ életrajzát Ãrta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,1870,Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 394; 437; 462; 404 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borÃtókkal, az I. kötetben hiányzó cÃmképpel.