Porcelán

Tételek száma: 256

Herendi Cubash (CU) mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, a rózsa sérült, szára hiányos. d: 11 cm, m: 12 cm
11083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
47
Herendi (Sissi) Gödöllő (SR - Siang Rouge) mintás, váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 34 cm
11084.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
161,73
174,93
11085.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
107,82
116,62
Óherendi, Herendi porcelán cukortartó, fedéllel, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, javított fedővel, apró mázhibákkal, m: 14 cm
11086.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
Herendi, Óherendi porcelán tapper virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x6,5x6,5 cm
11087.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,69
69,97
Herendi, Óherendi porcelán tintatartó párban. üveg betét nélkül, virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5,5x5,5 cm
11088.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,77
4,08
22
11089.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,08
75,80
Herendi virág mintás kibővített, hat személyes étkészlet plusz tálakkal, mindegyik tányéron más fajta virággal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11090.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
269,54
291,55
Herendi virág mintás hat személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11091.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,08
75,80
Herendi virág mintás hat darab lapos tányér, mindegyik más fajta virággal. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok.
11092.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,69
69,97
Herendi virág mintás hat darab mély / leveses tányér, mindegyik más fajta virággal. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok.
11093.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,69
69,97
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
11094.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
14,58

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.