1 600 Ft
2 db fali dísztányér: Iparművészeti Lignifer, réz, plasztikus figurális csikós és ló díszítéssel, belül fával bélelt, alján hiányos címkével jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 21 cm + Szőlőevők, plasztikus figurális díszítéssel, fém,jelzés nélkül, d: 21 cm