Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 24

17771.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17772.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17773.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Ertl Róbert: A korszerű vasúti környéki közlekedés újabb elméleti és gyakorlati megoldásai. Budapesti vasúti koncepció. Bp., 1972., MTA Közlekedéstudományi Tanszéki Munkaközössége-BME Vasútépítési Tanszék. Kiadói papírkötés.+Doktori értekezés téziseivel. A szerző által dedikált!
17774.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17775.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vasútépítés és pályafenntartás. I. köt. Korszerű vasút - Korszerű vasúttechnika. Szerk.: id. Dr. Horváth Ferenc. Bp.,1999,MÁV. Kiadói papírkötés.
17776.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17777.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vasúthistória évkönyv 1989. Szerk.: Mezei István. Bp., 1989, Közdok. 612 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Példányszám: 1000.
17780.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyelemzések. Első kötet. A tápvizek. I. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Bp., 1894, Pallas. 552 p. Szakadt, viseltes kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, helyenként kissé szakadt, kopott lapokkal.
17781.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Energiagazdálkodás I-II. köt. I.köt.: Alapismeretek. II. köt.: Energetikai ismeretek. Szerk.: Bartha Tibor, Farkas László. Bp.,1997-1999, MÁV. Kiadói papírkötések.
17782.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft