Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 32

17709.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lippus Brandolinus: A köztársaság és királyság összehasonlítása. Az eredeti kézirat nyomán közreadja Dr. Angyal Pál. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1928. Kopott, ragasztással javított papírkötésben.
17710.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Zádori János: A társadalom alapelvei. Pest, 1864, Pfeifer Nándor, 4+229+5 p. Átkötött kissé kopott modern álbordás félbőr-kötés.
17711.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bosnyák Sándor: Égbe vivő út. Négy közelítés parasztságunk hitvilágához. Főnix Könyvek 57. Debrecen, 2004., Főnix Könyvek. Kiadói papírkötés.  A szerző által írt ajándékozó képeslappal, rajta saját kezű soraival és aláírásával.
17712.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Erasmus: A balgaság dicsérete. Fordította és a bevezetést írta: Lányi Margit. Klasszikus írások sorozat. Budapest, Phönix, 1944. Kiadói papírkötés.
17713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
René Guénon: Metafizikai írások I. A keleti metafizika. A Lény sokféle állapotának metafizikája. Budapest, 1993, Farkas Lőrinc Imre. 156p. Kiadói papírkötés. Utolsó lapon címkével, borító hátoldalán címke nyomával.
17714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Erdődi János: Neveléstan. I. rész: Embertan. Bp.,1881, Lauffer Vilmos. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
17715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jung Károly: Az emberélet fordulói. Gombosi népszokások. Voigt Vilmos utószavával. Újvidék, 1978, Forum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
C. G. Jung: Freud és a pszichoanalízis. C. G. Jung összegyűjtött munkái 4. kötet. Bp., 2006, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány, városi szóbeliség. Lektorálta: Pócs Éva. Bp., Gondolat, 1986. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
17719.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai. Osiris könyvtár. Bp.,2001, Osiris. Kiadói papírkötés.
17720.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft