Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 17

Kálmán Jenő: 3 db Sicc könyv: Sicc. Sicc, a cirkuszban. Sicc, a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1988, Minerva. Kiadói kissé kopottas papírkötés.
17878.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mátrai Guidó: Wad Nyugat veszélyben. Regény az ifjuság számára. Bp, 1924, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, megviselt állapotban, foltos lapokkal.
17879.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Utazás a marsba! A mars bolygó foglya. Átdolgozta: Csángó Theofil. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
17880.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ortutay Gyula-Katona Imre: Magyar parasztmesék. Bp., 1956, Szépirodalmi. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
17881.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szépek szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Bratislava/Pozsony-Bp., 1983., Mladé letá-Móra. Kiadói egészvászon-kötés., kissé kopott, foltos borítóval.
17882.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Richard Llewellyn: Hová lettél drága völgyünk. Bp., é.n. Dante: Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17883.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sebők Zsigmond: Cserebogár urfi a tengeren. Bp., 1914, Singer és Wolfner, 38+1 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17884.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ezeregyéjszaka meséi. Bp., én., Tolnai. Amatőr módon javított, fűzött műanyag gerincű kopottas illusztrált kemény-kötés.
17885.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17886.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Campe H. János: Robinzon. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
17887.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
B. Radó Lili: A furfangos Mása. Orosz népmese nyomán. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés, lapok kijárnak.
17888.

Kikiáltási ár:
800 Ft
20
17889.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft