https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Judaika

Tételek száma: 23

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tel Talpios c. váci zsidó újság évfolyama David Katzburg. szerk. 5669. (1909) modern nyl kötésben.
17795.

Tel Talpios c. váci zsidó újság évfolyama David Katzburg. szerk. 5669. (1909) modern nyl kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
EUR
,
55,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Sérült kiadói papírkötésben
17796.

Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Sérült kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
16
Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17797.

Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
9
Szentírás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., Szerkesztői kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
17798.

Szentírás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., Szerkesztői kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
Roger Garaudy: Az izraeli politikát megalapozó mítoszok. Ford.: Mónus Áron. Hódmezővásárhely, 1998, Interseas Editions. 284 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.
17799.

Roger Garaudy: Az izraeli politikát megalapozó mítoszok. Ford.: Mónus Áron. Hódmezővásárhely, 1998, Interseas Editions. 284 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Hargittai István: Az öt világformáló marslakó. Bp., 2006, Vince Kiadó. 397 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17800.

Hargittai István: Az öt világformáló marslakó. Bp., 2006, Vince Kiadó. 397 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Huth Péter: A nyughatatlan ember. Aki Auschwitz poklából a legmagasabb csúcsokig jutott. Ford.: Matuscsák Tamás. Összegyűjtötte: Robert Parienté. Elie Wiesel előszavával. Pécs,2011,Alexandra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
17801.

Huth Péter: A nyughatatlan ember. Aki Auschwitz poklából a legmagasabb csúcsokig jutott. Ford.: Matuscsák Tamás. Összegyűjtötte: Robert Parienté. Elie Wiesel előszavával. Pécs,2011,Alexandra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A tanítás az élet kapuja. Tanulmányok az Országos Rabbiképző Intézet fennállásának 120. évfordulója alkalmából. Mórija Könyvek. Bp., 1999, Universitas-Országos Főrabbi Hivatal. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17802.

"A tanítás az élet kapuja." Tanulmányok az Országos Rabbiképző Intézet fennállásának 120. évfordulója alkalmából. Mórija Könyvek. Bp., 1999, Universitas-Országos Főrabbi Hivatal. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
3
A drágakő. Példázatok, elbeszélések, mesék az ősi zsidó hagyományok alapján. Bnai Brith könyvek I. Bp.,1993., Logos. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17803.

A drágakő. Példázatok, elbeszélések, mesék az ősi zsidó hagyományok alapján. B'nai B'rith könyvek I. Bp.,1993., Logos. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17804.

Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
Mónus Áron: Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994. Interseas. Kiadói kartonált papírkötés.
17805.

Mónus Áron: Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994. Interseas. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
2 db auschwitzi haláltáborral kapcsolatos kalauz: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Múzeumi kalauz. 1979, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 5. kiadás. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel. + Kazimierz Smolen: Auschwitz (Oswiecim) 1940-1945. Múzeumi kalauz. H.n., 1966, k.n.. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé laza ragasztott kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.
17806.

2 db auschwitzi haláltáborral kapcsolatos kalauz: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Múzeumi kalauz. 1979, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 5. kiadás. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel. + Kazimierz Smolen: Auschwitz (Oswiecim) 1940-1945. Múzeumi kalauz. H.n., 1966, k.n.. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé laza ragasztott kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz