Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 10

17864.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Gilbert Wilkinson: What a War. (2nd series.) London, én.,Odhams Press Ltd. Angol nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
17865.

Gilbert Wilkinson: "What a War." (2nd series.) London, én.,Odhams Press Ltd. Angol nyelven. Kiadói kopott papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Daniel Defoe: Robinson Crusoe. Mit über 100 Illustrationen (Holzschnitten) Berlin, 1878, Gebrüder Gerstmann. Dritte Auflage. Német nyelven. Nagyon gazdag fametszetes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17866.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Charles Selby: Maximus and speciments of William Muggins, London, 1846. Routledge. Javított egészvászon kötésben / in restored linen binding.
17867.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Welt der Jugend Neue Folge No. 2.: Ernest Michelsen: Aus unseren Tagen. Deutsche Nordpolfahrten. Oskar Röder: In Feindes Land. G. Jaquet: Hundegrötzen. Leipzig, 1872, Otto Spamer. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17868.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bazyli Kihan: Port of Gdansk. Poznan, é.n. Wydawnictwo Artystyczno Graficzne. Kiadói papír kötésben, angol nyelven.
17869.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Der Schatz des Amplonius. Die Größe Bibliothek des Mittelalters in Erfurt. Erfurt, 2001. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17870.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
17871.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
17872.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17873.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft