Bobák László (1950-): Téli tanya. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán au... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500035/Bobak-Laszlo-1950-Teli-tanya-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-autograf-ajandekozasi-~II2410957
2410957
10040
396
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Bobák László (1950-): Téli tanya. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal Aradi Nóra (1924-2001) művészettörténész részére. Fa keretben, 25,5×38,5 cm
: pelikán_kristóf