https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 35

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Liszt Ferenc 4 műve:Ungarische Rhapsodie Nr. 2., Liebesträume, Les Préludes, Klavierwerke Band V. Különféle kiadásokban. Papírkötésekben, változó állapotban.
13322.

Liszt Ferenc 4 műve:Ungarische Rhapsodie Nr. 2., Liebesträume, Les Préludes, Klavierwerke Band V. Különféle kiadásokban. Papírkötésekben, változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.
13323.

cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.
13324.

Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Haydn. Sechs leichte Divertimenti. Klavier zu 2 Händen. 32p + Sonaten - Album. Sammlung der beliebtesten Sonaten für Pianoforte. Herausgegeben von Louis Köhler, neu revidiert von Adolf Ruthardt. Leipzig C.F. Peters. 120p
13325.

Haydn. Sechs leichte Divertimenti. Klavier zu 2 Händen. 32p + Sonaten - Album. Sammlung der beliebtesten Sonaten für Pianoforte. Herausgegeben von Louis Köhler, neu revidiert von Adolf Ruthardt. Leipzig C.F. Peters. 120p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Bach 18 kis preludium. Közreadja Hernádi Lajos. Második kiadás. Bp., 1960, Zeneműkiadó. + Bach Französische Suiten. Leipzig, C.F. Peters. + Bach kétszólamú invenciók. Közreadja Hernádi Lajos. Bp., 1969, Zeneműkiadó.
13326.

Bach 18 kis preludium. Közreadja Hernádi Lajos. Második kiadás. Bp., 1960, Zeneműkiadó. + Bach Französische Suiten. Leipzig, C.F. Peters. + Bach kétszólamú invenciók. Közreadja Hernádi Lajos. Bp., 1969, Zeneműkiadó.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Bartók mikrokozmosz zongorára. Javított kiadás. Bp., 1987, Editio Musica. + Bartók Béla: Mikrokozmosz. I. füzet. Nyolcadik kiadás. Bp., Editio Musica. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizenhetedik kiadás. Bp., 1964, Zeneműkiadó.+ Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizedik kiadás. Bp., 1959, Zeneműkiadó. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Bp., Rozsnyai. Némely foltos, szakadt borítóval.
13327.

Bartók mikrokozmosz zongorára. Javított kiadás. Bp., 1987, Editio Musica. + Bartók Béla: Mikrokozmosz. I. füzet. Nyolcadik kiadás. Bp., Editio Musica. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizenhetedik kiadás. Bp., 1964, Zeneműkiadó.+ Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizedik kiadás. Bp., 1959, Zeneműkiadó. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Bp., Rozsnyai. Némely foltos, szakadt borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Schubert-Album. Die schöne Müllerin, Winterreise, Schwanengesang und Ausgewählte Lieder. Leipzig&Berlin, C.F. Peters, Bureau de Musique.
13328.

Schubert-Album. Die schöne Müllerin, Winterreise, Schwanengesang und Ausgewählte Lieder. Leipzig&Berlin, C.F. Peters, Bureau de Musique.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.
13329.

Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A Metronom 77 dalai 1-2.füzet, 2 db
13330.

A "Metronom '77" dalai 1-2.füzet, 2 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Gábry György: A Nemzeti Múzeum és a zene. Bp., 1970, VIII. ker. Tanács VB Józsefvárosi Művelődési Klubja. 57p. Készült 500+30 példányban. Fekete-fehér képekkel, kihajtható mellékletekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
13331.

Gábry György: A Nemzeti Múzeum és a zene. Bp., 1970, VIII. ker. Tanács VB Józsefvárosi Művelődési Klubja. 57p. Készült 500+30 példányban. Fekete-fehér képekkel, kihajtható mellékletekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 Szittya Horváth Lajos: 101 székely népdal. Kottafüzet. A szerző által dedikált példány. 16p.
13332.

1931 Szittya Horváth Lajos: 101 székely népdal. Kottafüzet. A szerző által dedikált példány. 16p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. Német nyelven. Első kiadás. Foltos, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.. / Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. In German language. First editon. Spotty.
13333.

Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. Német nyelven. Első kiadás. Foltos, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.. / Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. In German language. First editon. Spotty.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz