Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 33

Svarowski kristály hárfa. Eredeti dobozában 6 cm
11450.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berndorf szecessziós vadász bronz tál, plasztikusan vadászkutyával díszített, Otto Jarl (1856-1915) terve után, jelzett (Jarl a felső részén, Berndorf az alján), kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 11,5x17,5 cm, m: 2 cm/ Berndorf art nouveau hunting plate, decorated with hunting dog, after Otto Jarl (1856-1915), signed (Jarl and Berndorf), with some minor damages, 11,5x17,5 cm, height: 2 cm
11451.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Antik, feltehetően XIX. sz. végi vagy XX. sz. eleji női vagy gyerek mellény, hímzett szövet, belseje sérült, hossz: 36 cm, szélesség: 39 cm
11452.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Mini festőállvány, faragott fa fényképtartó 31 cm
11453.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19
Design fém citromfacsaró. Jelzett Alessi Yamaha - Philippe Starck lemon presser 30 cm
11454.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
17
Szabó Gyula (?-): Retro iparművész réz gyertyatartók 3 db. Jelzettek. 22 cm
11455.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Márvány ékszeres doboz plüss béléssel. Réz lábakon. 18x12 cm
11456.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1939. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Országos Dalos Ünnepély Kassa zománcozott fém kupa. A zománcképeken Rákóczi és Kassa látképe, valamint MDEOSZ és Kassa címere. Boczán Károly munkája. 24 cm / Enameled metal cup 24 cm
11457.

1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Országos Dalos Ünnepély Kassa" zománcozott fém kupa. A zománcképeken Rákóczi és Kassa látképe, valamint MDEOSZ és Kassa címere. Boczán Károly munkája. 24 cm / Enameled metal cup 24 cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Nagy méretű, antik kovácsoltvas virágtartó, rózsás díszítéssel XIX. sz. 79 cm
11458.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Nagy méretű, fedeles ón kiöntő, féldrágakövekkel. Oroszlános díszítéssel. 37 cm
11459.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Angyalfejes réz falikar párban, vezetékkel. Gyertya izzókhoz. Egyik műanyagja kissé sérült. 33 cm, burával
11461.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Régi ovális tükör, gipsz rátétes fa kerettel, rózsás díszítéssel, sérült, 51x31,5 cm
11462.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft