Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 46

Rousseau J. J.:Emil vagy nevelésről. Franciából fordította és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Führer Ignác. Bp., 1875, Franklin, XI+1+582 p. Első magyar kiadás. Első teljes magyar fordítás. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, ceruzás aláhúzásokkal.
17178.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Erdei Ferenc: Magyar város. Bp.,(1940),Athenaeum, 246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
17179.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Erdei Ferenc: Magyar falu. Bp.,(1940),Athenaeum, 238 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17180.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Erdei Ferenc: Magyar tanyák. Bp.,(1942),Athenaeum, 260 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17181.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Erdei Ferenc: A paraszti jövendő. A parasztság útja. Bp., 1948, Forum, 20+2 p. Kiadói papírkötés, a borító sérült, és elvált a könyvtesttől.
17182.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Karácsony Sándor: A magyar észjárás és közoktatásügy reformja. Bp., 1939, Exodus, 303 p. Átkötött félvászon-kötés, az elülső borítót bekötötték, ceruzás bejelölésekkel.
17183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe. (Huszonnyolc előadás.) Ford.: Dr. Hermann Imre. Sigmund Freud Összegyűjtött Művei I. köt. Sajtó alá rendezte Dr. Ferenczi Sándor és Storfer A. József. Wien-Bp.,én,Internationaler Psychoanalytischer Verlag-Somló Béla. Harmadik (propaganda) kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerincen egészen kis sérüléssel.
17184.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Fordította: Dr. Lengyel József. Ampelos Könyvek I. Debrecen, 1943, Pannonia Könyvnyomda. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
17185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sigmund Freud: Totem és tabu. Fordította: Dr. Pártos Zoltán. Bp., é.n., Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány lap sérült, 151 p.
17186.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17188.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17189.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft