https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 429

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1987 Ambrus Tibor: Inota kocsma, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia dokumentalista korszakából, 13x18 cm
12572.

1987 Ambrus Tibor: Inota kocsma, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia dokumentalista korszakából, 13x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960-1970 Bánhalmi János (?-?): Vietnámi rizsültetés, a hátoldalán pecséttel jelzett sajtófotó, 16x24 cm
12573.

cca 1960-1970 Bánhalmi János (?-?): Vietnámi rizsültetés, a hátoldalán pecséttel jelzett sajtófotó, 16x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1965 Barna János hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, 20,8x27,5 cm
12574.

cca 1965 Barna János hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, 20,8x27,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1978 Bordács Ferenc: Madonna, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x15,8 cm
12575.

cca 1978 Bordács Ferenc: Madonna, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x15,8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1916 Jan Bulhak (Litvánia) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 11x16 cm, karton 20,5x25,5 cm
12576.

1916 Jan Bulhak (Litvánia) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 11x16 cm, karton 20,5x25,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
8
cca 1974 Erdei Katalin: Szerelem, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17,8x24 cm
12577.

cca 1974 Erdei Katalin: Szerelem, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17,8x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
10
1963 Fábos Mihály: Pihenő, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 16,6x24 cm
12578.

1963 Fábos Mihály: Pihenő, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 16,6x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1976 Feczer Rezső: Cross, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 23x16,6 cm
12579.

cca 1976 Feczer Rezső: Cross, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 23x16,6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960 Galbavi Alfonz: Galambdúc, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 29,3x20,2 cm
12580.

cca 1960 Galbavi Alfonz: Galambdúc, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 29,3x20,2 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
10
Gyarmati István: XIV. Ilka u 34/a Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.
12581.

Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1978 Horváth István makói fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x18 cm
12582.

1978 Horváth István makói fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x18 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
9
Katkó István: Ladikok, jelzetlen fotó, 23,5×17,5 cm
12583.

Katkó István: Ladikok, jelzetlen fotó, 23,5×17,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz