Nyomtatványok

Tételek száma: 201

1762 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13328.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1772 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13329.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1855 Vas Gereben Nagy Naptára az 1855-ik évre. II. évfolyam. A tisztitárt szerkesztette Galgóczi Károly. Pest, Landerer és Heckenast, III+1+12+292+14+2(kézzel írt tartalomjegyzék)+2 p. Benne érdekes írásokkal, európai államtárral, osztrák birodalmi névtárral, magyarországi katonai és polgári kormányzat névtárával, az osztrák birodalomban forgalomban lévő pénznemekkel, mérték táblázattal. A magyar és erdélyi vásárok jegyzékével. Bélyegdíjakkal. Vasúti és gőzhajó, postaközlekedési menetrenddel! Korabeli kartonált papírkötésben, kopott, kissé foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső borítón kézzel írt címmel, rézmetszetű címkép hiányzik, ceruzás aláhúzásokkal, 5 lapon kisebb-nagyobb szakadás (III, március/április,május/junius, szeptember/október, 229), néhány lapon javításnyommal, a lapok belsején, a kötésnél, laponként 3 db egészen apró lyukkal, kézzel írt tartalomjegyzékkel (részben kijár), egészen kis foxing foltokkal, az elülső lapon Vas Gereben beragasztott újságból kivágott arcképével. Ritka!
13330.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1857-1960 Magyar Nyelvészet folyóirat 6 füzete: II. évf. II., III., IV., V. és V. évf. I., III. számok. Szerk.: Hunfalvy Pál. Pest, 1856-1860, Egenberger Ferdinánd-Osterlamm Károly. Papírkötésekben, közte foltosak, 3 szám felvágatlan számmal (II. évf. IV., V., V. évf. III.), egy intézményi bélyegzővel, egy szakadt borítóval.
13331.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13332.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13333.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13334.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1884 Bp., Dr. Péczely Ignác: A tüdővészről s ennek kikerülhetése végett utasítás, a heveny és idült tüdőhurutok gyógyítására, hátoldalán homeopátiával minden betegséget gyógyító reklámmal, jó állapotban, 14p
13335.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13336.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1890-1912 7 db színes nyomat lexikonokból, viseletek, állatok, ausztráliai őslakók témában. lapméret: 17x25 és 19x27,5 cm közötti méretben
13337.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1896 Törzsmének a magyar állami ménesekben, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm
13338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1896 Vízi növények, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm
13339.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft