Tétel

Kikiáltási ár:

1 400 Ft

13

Leírás:

Ligeti Lajos (1902-1987): Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin-Társulat, 219+3 p.+16 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblákkal) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.