12907.
394. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 800 Ft
cca 1870-1920 össz. 19 db portré, különböző budapesti és egyéb műtermekből (Gonda Frigyes Kecskemét, Petrovich Zilha, Szigeti Szolnok), 2db keményhátú fotó, részben kopott, foltos vagy sérült, 8x4,5 és 20x11 cm közötti méretben