Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 249

Jelzés nélkül: Gróf Csáky család tagjának (Eleny?) portréja. Olaj, vászon, kartonon. Hátoldalán korabeli szláv nyelvű (cseh, lengyel?) felirattal. Sérült. 28,5x23 cm.
10225.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Maja 88 jelzéssel, feltehetően jugoszláv festő munkája: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 66x47 cm
10226.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. festő alkotása: Vízparton. Olaj, vászon, restaurált. Sérült, dekoratív keretben, 55,5x68 cm.
10227.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10228.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
?Gersztenberger Mátyás (1888-?): Lisszabon 1943, kikötő. Linómetszet, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 23x20 cm
10229.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jámborfy Katalin vázlatfüzet 26 oldal rajzokkal. Ceruza, akvarell, nagyrészt gyermek téma. 34x24 cm Jelzettek.
10230.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet festő alkotása: Gyerekek a hóban. Olaj, vászon, kis lyukkal, 36×56 cm / Unkown signature, probably work of a Russian or Soviet painter: Children in the snow. Oil on canvas, with small hole, 36×56 cm
10231.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Olvashatatlan (Gerog...) jelzéssel: Erdő napfényben. Olaj, fa. Üvegezett, sérült fa keretben. 50x40 cm
10232.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
J Marko IV 906 jelzéssel: Naplemente. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Sérült fa keretben. 40×31,5 cm
10233.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
J Marko IV 906 jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Sérült fa keretben. 40×31,5 cm
10234.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10235.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
99 Gott jelzéssel: Őszi vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 60x50 cm
10236.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft