Fürst József (1947-): Csendélet. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Furst-Jozsef-1947-Csendelet-Olaj-falemez-jelzett-fa-keretben-24-5x68-5-cm~II2382077
2382077
10085
393
15000
Leírás: Fürst József (1947-): Csendélet. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 24,5x68,5 cm
: pelikán_kristóf