Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktmodell, 1964. Olaj, papír, karto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Aktmodell-1964-Olaj-papir-kartonra-kasirozva-jelezve-es~II2358939
2358939
10042
393
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktmodell, 1964. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva jobbra középen, 59x56 cm
: pelikán_kristóf