Budahelyi Tibor (1945-): Ő és én. Litográfia, papír, jelzett, művészpé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Budahelyi-Tibor-1945-O-es-en-Litografia-papir-jelzett-muveszpeldany-EA-IVXXV-szC3~II2377280
2377280
10036
393
Leírás: Budahelyi Tibor (1945-): Ő és én. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A: IV/XXV számozással. Lapméret: 70×50 cm
: karap_norbert