Könyvek: Vallás

Tételek száma: 46

17787.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
17788.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Stánkovátsi Leopold: Ünnep-napokra-való predikátziók. Mellyeket Pozsonyi Királyi városában hirdetett P. - -, a nevezett K. várasnak ordinárius Magyar Concionatora, Seraficus Sz. Ferentz szorossabb rendén lévő Bóldog Aszszony Provintziájanak Szerzetes Fia. Első rész. Győr, 1788, Miller Ferentz, 410+6 p. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, a gerincen kopott címfeliratú címkével, és magánkönyvtári címkével, possessori névbejegyzéssel.   Stankovátsi Lipót (1742-1789) ferences szerzetes, hitszónok. Filozófiát tanított, majd haláláig hitszónok volt Pozsonyban, Győrött és Komáromban. A prédikációit saját költségén jelentette meg.
17789.

Stánkovátsi Leopold: Ünnep-napokra-való predikátziók. Mellyeket Pozsonyi Királyi városában hirdetett P. - -, a' nevezett K. várasnak ordinárius Magyar Concionatora, Seraficus Sz. Ferentz' szorossabb rendén lévő Bóldog Aszszony Provintziájanak Szerzetes Fia. Első rész. Győr, 1788, Miller Ferentz, 410+6 p. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, a gerincen kopott címfeliratú címkével, és magánkönyvtári címkével, possessori névbejegyzéssel. Stankovátsi Lipót (1742-1789) ferences szerzetes, hitszónok. Filozófiát tanított, majd haláláig hitszónok volt Pozsonyban, Győrött és Komáromban. A prédikációit saját költségén jelentette meg.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Biblikus tanulmányok. Szerk.: Boros István. Jeromos Bibliakommentár III. köt. Bp., 2003., Szent Jeromos Katolikus Bibliatársulat. Kiadói kartonált papírkötés.
17790.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17791.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hans Küng: Credo - Hiszek. Az Apostoli Hitvallás magyarázata kortársaknak. H.n., 1997, Fordító kiadása. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Ritka!
17792.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1964 Alfa és Omega I-II., IV. köt. I. köt.: Atyam Fiu, Szentlélek. II. köt.: Kövessük őt! IV. köt.: Függelék. Összeáll. és regisztrálta: Balog Miklós. Magánhasználatra szánt kézirat. 1964. Gépelt oldalak, 1+III, V-XLII+1+602; 1+XXXVIII+578;1+XXI+621 p. Egészvászon-kötésekben, kissé kopottas borítókkal.
17793.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A hit apostola. Dömötör Tibor püspök életútja. Szerk.: Balás Róbert. Bp.,[2003],Médiamix. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
17794.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17796.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés,
17797.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vankó Zsuzsa: Ezredforduló vagy korszakforduló? Sötétedik vagy világosodik? Bp., 2000, Bibliaiskolák Közössége. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17798.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft