Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 27

Csathó Kálmán: Vadászzsákmány. Ha a vadász író, az író meg vadászik. Hincz Gyula rajzaival. Bp.,1944, Singer és Wolfner, (Jókai-ny.), 381+3 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félvászon-kötésben, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban.
17609.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Huszár László: Kwaheri. Viszontlátásra. Afrikai vadásznaplójából írta: - -. Bp.,[1929] , Kir. M. Egyetemi Nyomda, 299 p.+ 8 (színes képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép, Tangyanyika volt Német-Kelet-Afrika térképe, Báró Huszár László 1926-1927. évi vadászexpedíciójának áttekintő térképe, 1:2,000.000,32x30 cm) t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szözvegközti fekete-fehér képekkel, és színes képtáblákkal illusztrált. Az elülső kötéstábla belsején Ex libris Zoltán de Szávoszt, vadászati témájú ex libris-szével, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×9 cm. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos borítóval.
17610.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Széchenyi Zsigmond: Két kecske. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 195+3 p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül 37 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, de a könyv hiánytalan.
17611.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
Széchenyi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznapló-kivonatok. 1932-1933, 1933-1934. Bp., 1944, Szerzői kiadás, (Athenaeum-ny.), 216+2 p.+35 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+1 (kétoldalas térkép) t. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a külső illusztrált papírboríték hiányzik, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
17612.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
Hermann Wagner: Entdeckungsreisen im Wald und auf der heide. Leipzig, 1903, Otto Spamer, 1 (litográfia9) t.+VIII+200+4 p.+3 t. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, valamint 4 színes képtáblával illusztrált. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17613.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
17614.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,18
7,37
17615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
17616.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
Földes László: Lövés a hegyekben. Vadászok, vadorzók. Bp.,1985,Népszava. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17617.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,05
2,11
Jurán Vidor: Vadászkrónika. Egy öreg vadász naplójából. Pozsony/Bratislava-Bp., 1960, Szlovákiai Szépirodalmi Kiadó-Móra. Első kiadás. Átkötött műbőr-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 4550 példányban.
17618.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,10
4,21
Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló. (1928. okt.-1929 ápr.) Bp., 1973, Dr. Vajna és Bokor, (Athenaeum-ny.). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17619.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,10
4,21
Gyimesi György: Vadászesztendőim. Pozsony/Bratislava-Bp., 1987, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
17620.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,59
3,68

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.