Könyvek: Judaika

Tételek száma: 32

Reich, Ignaz: Beth-el. Ehrentempel verdienter ungarischer Israeliten. II. Band 1. 3. Heft. Pest, 1867, Alois Bucsánszky. Kiadói papírkötés, hiányos kötés, hiányzó oldalak.
17755.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
A Tiszaeszlári bűnper. Bary József vizsgálóbíró emlékiratai. Bp., 1942, Magyar Élet, 848 p. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon kötésben, egy javított, sérült lappal (337/338.)
17756.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17757.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Friedrich Muckle: Der geist der jüdischen Kultur und das Abendland. Bécs, 1923, Rikola. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kissé kopott borítóval, előzéklapon tulajdonosi bélyegzővel, utolsó két lap kötése meglazult és kisebb szakadással.
17758.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Bernstein Béla: Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz és a zsidók. Budapest, 1898, Franklin-Társulat Nyomdája. Jókai Mór előszavával. Kiadói papírkötésben. Kopott, a gerincnél szakadt, a lapok szélei gyűröttek, helyenként laza fűzéssel.
17759.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17760.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Wajlaket Joszef: Responsum. Bonyhád, 1901, k.n. Félvászon kötésben, sérült gerinccel. Héber nyelven.
17761.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Dr. Buk Miklós: Mit akar a cionizmus? Bp., 1940, Magyar Cionista Szövetség, 32 p.+4 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17762.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939-1945. We have not forgotten=Nous navons pas oublié.= Wir haben es nicht vergessen. Warszawa, 1962, Polonia Publishing House. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17763.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17764.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Héber nyelvkönyv kezdőknek. I. rész. A mai Izrael nyelve kezdőknek. I. rész. Összeáll.: Raj Tamás. Bp., én., Makkabi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17765.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ságvári Ágnes: Holocaust Budapest 1944. Bp., 1994, The Jewish Agency for Israel, 25 p.+1 t.(nagyméretű térkép melléklet, 80x106 cm.) Angol nyelven. Kiadói műanyag tokban.
17766.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft