https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 9

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
15615.

Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1886.: XXII. tcz a községekről kiegészítve a vonatkozó törvényekkel, rendeletekkel, határozatokkal és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1906., Athenaeum, 247 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal kissé dohos.
15616.

Az 1886.: XXII. tcz a községekről kiegészítve a vonatkozó törvényekkel, rendeletekkel, határozatokkal és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1906., Athenaeum, 247 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal kissé dohos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Bernolák Nándor: A büntető törvények és a büntető novella. Bp., 1908. Grill. Egészvászon kötésben, szakadással, egy lap kijár.
15617.

Bernolák Nándor: A büntető törvények és a büntető novella. Bp., 1908. Grill. Egészvászon kötésben, szakadással, egy lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Ormay Gábor: Szolgáltat-e az I-gazság-szolgáltatás (görbe tükör). I-II. kötet. Miskolc, 1999, magánkiadvány. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
15618.

Dr. Ormay Gábor: Szolgáltat-e az I-gazság-szolgáltatás (görbe tükör). I-II. kötet. Miskolc, 1999, magánkiadvány. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
dr. Márkus György: Az elektromos energiakérdés törvényes szabályozása hazánkban és külföldön. Bp., 1928. Vállalkozók lapja könyvosztály. 188 + 10 p. Egészvászon kötésben.
15619.

dr. Márkus György: Az elektromos energiakérdés törvényes szabályozása hazánkban és külföldön. Bp., 1928. Vállalkozók lapja könyvosztály. 188 + 10 p. Egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Comparative Perspectives on the Fundamental Freedom of Expression. Szerk.: Koltay András. Bp.,2015, Wolters Kluwer. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15620.

Comparative Perspectives on the Fundamental Freedom of Expression. Szerk.: Koltay András. Bp.,2015, Wolters Kluwer. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Balás P. Elemér emlékkönyv. Tisztelgés és antológia sajtójogi, szerzői jogi és személyiségi jogi műveiből halálának 70. évfordulójára. Szerk.:Koltay András. Bp., 2018., Wolter Kluwer. Kiadói papírkötés.
15621.

Balás P. Elemér emlékkönyv. Tisztelgés és antológia sajtójogi, szerzői jogi és személyiségi jogi műveiből halálának 70. évfordulójára. Szerk.:Koltay András. Bp., 2018., Wolter Kluwer. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
1928 Az 1927. évi január hó 25. összehívott Országgyűlés Képviselőházának Irományai. XI. kötet. Bp.,1928, Pesti Könyvnyomda Rt., X+500 p. Átkötött félvászon-kötés.
15622.

1928 Az 1927. évi január hó 25. összehívott Országgyűlés Képviselőházának Irományai. XI. kötet. Bp.,1928, Pesti Könyvnyomda Rt., X+500 p. Átkötött félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
dr. Vadász Lajos: Magánjogunk zsebkönyve. I.-II. kötetek. Teljes!. Bp., 1933-34, Szerzői kiadás. Ábrahám és Sugár, Bagó M. fia és utóda könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, az első kötet fűzése sérült, Ajándékozási bejegyzéssel. 682p. Ritka, árverésen még nem szerepelt mű!
15623.

dr. Vadász Lajos: Magánjogunk zsebkönyve. I.-II. kötetek. Teljes!. Bp., 1933-34, Szerzői kiadás. Ábrahám és Sugár, Bagó M. fia és utóda könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, az első kötet fűzése sérült, Ajándékozási bejegyzéssel. 682p. Ritka, árverésen még nem szerepelt mű!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz