Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 37

31503.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31504.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Habsburg Monarchia 1723. ELISABETHA CHR AVG CAROLI VI IMP / ELIS CHRISTINA IMP CAR IV AUGUSTA REGINA BOHEMIAE IN AUGURATA PRAGAE VIII SEPT MDCCXXIII kétoldalas bronzozott emlékérem Erzsébet Krisztina királyné prágai koronázása alkalmából (49,50g/48mm) T:2-,3 ph., kopott bronzozás
31505.

Habsburg Monarchia 1723. "ELISABETHA CHR AVG CAROLI VI IMP / ELIS CHRISTINA IMP CAR IV AUGUSTA REGINA BOHEMIAE IN AUGURATA PRAGAE VIII SEPT MDCCXXIII" kétoldalas bronzozott emlékérem Erzsébet Krisztina királyné prágai koronázása alkalmából (49,50g/48mm) T:2-,3 ph., kopott bronzozás

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József kétoldalas Br emlékérme, Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T: 2, ph. Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph two sided Br commemorative coin. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C: XF, edge error
31506.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
Osztrák-Magyar Monarchia DN A fűzfa egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (1866-1916) (100x27,5mm) T:1-,2 több ph. / Austro-Hungarian Monarchy ND The Willow Tree one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (1866-1916) (100x27,5mm) C:AU,XF multiple edge errors
31507.

Osztrák-Magyar Monarchia DN "A fűzfa" egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (1866-1916) (100x27,5mm) T:1-,2 több ph. / Austro-Hungarian Monarchy ND "The Willow Tree" one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (1866-1916) (100x27,5mm) C:AU,XF multiple edge errors

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ausztria / Bécs 1958. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Jolan Kinzel ügyész kisasszonynak Bécs 1958 Br emlékérem, peremen MÜNZAMT WIEN beütéssel. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1958. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Fräulein Prokuristin Jolan Kinzel Wien 1958 (For Faithful Work to Prokurist Jolan Kinzel Vienna 1958) Br medal with MÜNZAMT WIEN hallmark. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU
31508.

Ausztria / Bécs 1958. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Jolan Kinzel ügyész kisasszonynak Bécs 1958" Br emlékérem, peremen "MÜNZAMT WIEN" beütéssel. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1958. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Fräulein Prokuristin Jolan Kinzel Wien 1958 (For Faithful Work to Prokurist Jolan Kinzel Vienna 1958)" Br medal with "MÜNZAMT WIEN" hallmark. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Belgium DN Brugge városa Br emlékérem peremen FONSON beütéssel. Szign.: V. D. Velde (59,5mm) T:1- / Belgium ND City of Brugge Br commemorative medallion with FONSON mark on the edge. Sign.: V. D. Velde (59,5mm) C:AU
31509.

Belgium DN "Brugge városa" Br emlékérem peremen "FONSON" beütéssel. Szign.: V. D. Velde (59,5mm) T:1- / Belgium ND "City of Brugge" Br commemorative medallion with "FONSON" mark on the edge. Sign.: V. D. Velde (59,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország ~1900-1920. FLORE kétoldalas Br emlékérem, peremen BRONZE fémjel. Szign.: Vediey (50mm) T:1-,2 ph. France ~1900-1920. FLORE double-sided Br commemorative medallion with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Vediey (50mm) C:AU,XF edge error
31510.

Franciaország ~1900-1920. "FLORE" kétoldalas Br emlékérem, peremen "BRONZE" fémjel. Szign.: Vediey (50mm) T:1-,2 ph. France ~1900-1920. "FLORE" double-sided Br commemorative medallion with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Vediey (50mm) C:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország ~1900-1920. HYGIENE ARCHITECTURE kétoldalas Br plakett, peremen gyártói jelzés és BRONZE fémjel. Szign.: Hippolyte Lefebvre (58x47mm) T:2 France ~1900-1920. HYGIENE ARCHITECTURE double-sided Br plaque with makers mark and BRONZE hallmark on edge. Sign.: Hippolyte Lefebvre (58x47mm) C:XF
31511.

Franciaország ~1900-1920. "HYGIENE ARCHITECTURE" kétoldalas Br plakett, peremen gyártói jelzés és "BRONZE" fémjel. Szign.: Hippolyte Lefebvre (58x47mm) T:2 France ~1900-1920. "HYGIENE ARCHITECTURE" double-sided Br plaque with maker's mark and "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Hippolyte Lefebvre (58x47mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Izrael 1964. Harmadik Nemzetközi Biblia Kongresszus - Jeruzsálem, 1964 kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 Israel 1964. TROISIEME CONCOURS INTERNATIONAL DE BIBLE JERUSALEM 1964 (3rd International Bible Congress) double-sided Br commemorative medallion (60mm) C:UNC
31512.

Izrael 1964. "Harmadik Nemzetközi Biblia Kongresszus - Jeruzsálem, 1964" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 Israel 1964. TROISIEME CONCOURS INTERNATIONAL DE BIBLE JERUSALEM 1964 (3rd International Bible Congress)" double-sided Br commemorative medallion (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Izrael 1979. Izareli-Egyiptomi Béke - 1979. március 26. - Washington D.C. kétoldalas ezüstözött Br emlékérem, peremen 2081 sorszám, műanyag tokban (60mm) + Izraeli-Egyiptomi Béke aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1,PP Israel 1979. Israel-Egypt Peace Treaty March 26th 1979 Washington D.C. double-sided silver plated Br commemorative medallion, with 2081 serial number on edge in plastic case (60mm) + TRATADO DE PAZ ISRAEL-EGIPTO 26-3-1979 / NI SE ADIESTARAN MAS PARA LA GUERRA aranyozott Br emlékérem T:UNC,PP
31513.

Izrael 1979. "Izareli-Egyiptomi Béke - 1979. március 26. - Washington D.C." kétoldalas ezüstözött Br emlékérem, peremen "2081" sorszám, műanyag tokban (60mm) + "Izraeli-Egyiptomi Béke" aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1,PP Israel 1979. "Israel-Egypt Peace Treaty March 26th 1979 Washington D.C." double-sided silver plated Br commemorative medallion, with "2081" serial number on edge in plastic case (60mm) + "TRATADO DE PAZ ISRAEL-EGIPTO 26-3-1979 / NI SE ADIESTARAN MAS PARA LA GUERRA" aranyozott Br emlékérem T:UNC,PP

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Izrael 1981. 11. Makkabi játékok kétoldalas Br emlékérem, peremen sorszám 3209, karton dísztokban (60mm) T:1 Israel 1981. 11th Maccabiah double-sided Br commemorative medallion, with serial number 3209 on edge, in cardboard case (60mm) C:UNC
31514.

Izrael 1981. "11. Makkabi játékok" kétoldalas Br emlékérem, peremen sorszám "3209", karton dísztokban (60mm) T:1 Israel 1981. "11th Maccabiah" double-sided Br commemorative medallion, with serial number "3209" on edge, in cardboard case (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft