Tétel

Kikiáltási ár:

1 200 Ft

Leírás:

Koroda Miklós-Győry Vilmos: A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta: Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal. A szerző, Koroda Miklós (1909-1978) Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány. "Gézának, akivel mindenkor együtt csatáztunk a "sötétség szemtelenül csevegő", vad terjesztői" ellen, akár tróndelők voltak, akár ültek a trónon..." Látóhegy, 1953 tavaszán. Miklós."

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.