cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Ördögszekér, pecséttel jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1930-1935-Kinszki-Imre-1901-1945-Ordogszeker-pecsettel-jelzett-feliratozott-vintage-fot~II869294
869294
12501
391
Photo
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Ördögszekér, pecséttel jelzett, feliratozott vintage fotó, sarokszél sérült, 17x12 cm
: ra