Fotó

Tételek száma: 536

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, 22,1x16,4 cm
12492.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,47
81,63
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Spring), 17,8x18,2 cm
12493.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (fészek), 18x24 cm
12494.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (koronás majom), 24x18 cm
12495.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (fatelep), 17,6x23,4 cm
12496.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,69
69,97
cca 1930-1940 Kinszki Imre (1901-1945): Tükröződés, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x12 cm / cca 1930-1940 Imre Kinszki (1901-1945): Reflection, artists stamp on the verso, 17x12 cm
12497.

cca 1930-1940 Kinszki Imre (1901-1945): Tükröződés, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x12 cm / cca 1930-1940 Imre Kinszki (1901-1945): Reflection, artist's stamp on the verso, 17x12 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
107,82
116,62
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (tolldísz), 21,5x16 cm
12498.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (a kivágott fa tuskójában virágok lakoznak), 6,2x8,5 cm
12499.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (kajakos), 10x14,8 cm
12500.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Ördögszekér, pecséttel jelzett, feliratozott vintage fotó, sarokszél sérült, 17x12 cm
12501.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Városligetben), 4,2x5,8 cm
12502.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel és aláírással jelzett vintage fotó (Rauhreif), 15,2x12,2 cm
12503.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.