Tétel

Leírás:

Angyal Júlia (1941-): Mátyás. Olaj, vászon, jelzett. 70×50 cm. Kiállítva: Hegyvidék Önkormányzat, Bp., 2019, egyéni kiállítás.

Kikiáltási ár:

70 000 Ft
200,00 EUR, 239,73 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.