https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 124

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége kétoldalas Br plakett, peremen névre szóló gravírozással (86mm) T:2
30502.

Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas Br plakett, peremen névre szóló gravírozással (86mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
8
Bakos Ildikó (1948- ) 1985. Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.
30503.

Bakos Ildikó (1948- ) 1985. "Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa" Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Beck András (1911-1985) 1977. Dr. Weil Emil 1897-1954 öntött Br plakett (67x53mm) T:2  CS 707.v
30504.

Beck András (1911-1985) 1977. "Dr. Weil Emil 1897-1954" öntött Br plakett (67x53mm) T:2 CS 707.v

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Beck András (1911-1985) 1977. Dr. Weil Emil 1897-1954 / Jubileumi emlékülés 1977 öntött Br plakett (67x53mm) T:2 / Hungary 1977. Emil Weil, Dr. 1897-1954 - Jubilee session 177 cast Br plaque (67x53mm) C:XF CS 707.
30505.

Beck András (1911-1985) 1977. "Dr. Weil Emil 1897-1954 / Jubileumi emlékülés 1977" öntött Br plakett (67x53mm) T:2 / Hungary 1977. "Emil Weil, Dr. 1897-1954 - Jubilee session 177" cast Br plaque (67x53mm) C:XF CS 707.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984 Br emlékérem plombált műanyag ÁPV tokban + MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly Br és ezüstözött Br emlékérem (2x) (42,5mm) T:1,1- Adamo GS1,GS3
30506.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" Br emlékérem plombált műanyag "ÁPV" tokban + "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br és ezüstözött Br emlékérem (2x) (42,5mm) T:1,1- Adamo GS1,GS3

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem T:1-
30507.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János Br emlékérem (42,5 mm) T:1-  Adamo GS4
30508.

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br emlékérem (42,5 mm) T:1- Adamo GS4

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Bognár György (1944-) 1986. Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3. kétoldalas Br emlékérem nem hozzávaló tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 CS 79.
30509.

Bognár György (1944-) 1986. "Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3." kétoldalas Br emlékérem nem hozzávaló tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 CS 79.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30510.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
30511.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Bognár György (1944-) 1997. István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30512.

Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Bognár György (1944-) 1999. A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
30513.

Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz