Tétel

Kikiáltási ár:

7 000 Ft
18,04 EUR, 18,42 USD

Leírás:

Sándor Antal (1948-): Hattyú Lédával, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Számozott. 100/20. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. 44×28 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.