Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Molnár C. Pál (1894-1981): Városi forgalom. Fametszet, papír, jelzett. Számozott (35/50). Jobb felső sarkában és szélein sérült. Kartonra kasírozva. Üvegezett keretben. 24x15,5 cm. / Pál Molnár C. (1894-1981): Traffic in the town. Woodcut on paper, signed. Damaged. Numbered (35/50). Framed with glass. 24x15,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf