Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 28

Mezei István: MÁV vontatójármű album 1868-1993. H.n., é.n., KÖZDOK. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17288.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17289.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vasútüzemi kézikönyv. Szerk.: Tölgyes Lajos. Bp., 1970, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. Megjelent 1100 példányban.
17290.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Góra Béla-Forrai Sándor: Vasúti felépítmény I-III. köt. A vasúti technikumok számára. Bp., 1956, Műszaki. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 1230 és 1235 példányokban.
17291.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dízelmozdonyok javítása. Szerk.: V. P. Ivanov. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1985, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17292.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Ábragyűjtemény a HÉV villamosmozdony- és motorkocsivezetők kiképzésére és időszakos oktatására. Bp., 1968, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Papír kötésben.
17293.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Király Kálmán: A százéves magyar vasút. Különlenyomat a Budapest 1946 júliusi számából. (7. évf. 2. sz.) Budapest Könyvtára 2. Bp.,1946, Budapest Székefőváros Házinyomdája, 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mezei István (szerk.): A V46 sorozatú villamos tolatómozdony szerkezete és kezelése. Bp., 1993, Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói nylonkötésben.
17295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1972-1978 Vasút. A Vasutas Dolgozók Gazdasági és Műszaki Lapja 14 száma, közte ismétlődésekkel (1978/1x2, 1978/3x3, 1978/6x2)
17296.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vonattal a föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Szerk.: Horváth Tibor, Lázár Márta. Fordította Fellegi Balázs, Gelléri Gábor, Kőfalvi Csilla. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, szép állapotban.
17297.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
EB típusú metró motorkocsi alkatrészkatalógusa II. Készítette: a BKV METRÓ Üzemigazgatóság Üzemeltetési Osztálya. Bp., 1975, k.n. Egészvászon kötésben.
17298.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Máthé Zoltán - Nagy Tamás (szerk.): Erdélyi vasút, székely gyors. Bp., Indóház Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17299.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft