Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 48

17150.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17151.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17152.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17153.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1841 Az állatország természettörténeti képterme. III. Füzet. Jardine Vilmos és Treitschke Friedrik után fordította: Dr. Pólya József. Pest, 1841, Hartleben Konrád Adolf, 25-32 p.+3 (kézzel színezett fametszetek/fametszetek) t. Kiadói papírkötésben, a borítón folttal, szép állapotban.
17154.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
17155.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Hegedüs L[ászló]: A természetből. Vasárnapi Könyvtár. I./4. Bp., 1873, Franklin, 94+1 p. [Második] kiadás. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis szakadásokkal, jó állapotban.
17156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17157.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17158.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten. Szerk.: Friedriech Kraus und Theodor Burgsch. I-VI., VIII-X. köt. (I., II/I-III., III., IV/I-II., V./I., VI./1. hälfte II. Teil, VI./2. hälfte. III. Teil./ VIII., IX/I/1-2. köt., IX./II.,X/1-3. köt., összesen: 17 köt.) Berlin-Wien, 1919-1924, Urban&Schwarzenberg. Német nyelven. Egészoldalas színes képtáblákkal és fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerincekkel, a gerinceken kisebb-nagyobb sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
17159.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17161.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft