Könyvek: Technika

Tételek száma: 39

Supka Géza: A béke és a háború csodái. Bp., (1939.), Dante, 103 p.+35 t. Gazdag egész és kétoldalas fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó képtáblákkal. Ritka!
17249.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Golf-Jetta Scirocco. Autodata javítási kézkönyv. Karbantartás, javítás. Volkswagen Golf&Jetta 1974-84, Sirocco 1974-82. Bp., 1994, Maróti-Godai. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17250.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1995 Fiat Cinquecento kezelési útmutató. Bp.. 1995, Fiat Magyarország. Kiadói kopott papírkötés.
17251.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Landgráf Katalin-Szittner Andrea: Szövés. Kaptár. Bp.,[1985], Múzsák. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17252.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bognár László: Ásványnévtár. Bp., 1995, Eötvös Loránd Tudományegyetem Eötvös Kiadó. Kiadói papír kötésben.
17253.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1987 Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv 1987. 1986. nov. 1.-1987 okt 30. Összeáll.: Horti Kálmán. Papírkötés, a hátsó borítón belsején jegyzetekkel.
17254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zeiss Ikon. Készülékek és tartozékok ismertetője. 1931. Drezda, 1931, Zeiss Ikon A.-G. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopott, sarkai szakadt állapotban.
17255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17256.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,18
2018 Porsche News. 2018. I. Bp., 2018, Porsche. Kiadói papírkötés,
17257.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2000 Renault Mégane kezelési útmutató, az egyik lapon tollas jegyzettel.
17258.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Keusch József: Kérdések és feleletek a villamos gépekből. Bp, 1939, Vörösváry Sokszorosítóipar. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
17259.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp,1971, Műszaki Könyvkiadó.Fotókkal és rajzokkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
17260.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft