Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 38

17092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Keményffi Gábor-Tóth Illés: Cukrászkönyv. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
17093.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Laposa József-Dékány Tibor: Pincejárás. Utazás a magyar borok világában. From Cellar To Cellar. Bp.,1999,Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
17094.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásításokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz. Hetedik, átnézet és bővített kiadás. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötés, foltos, de egyébként jó állapotban.
17095.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15
1927-1930 Vegyes kertészeti tétel, 4 db:  Gyümölcsfák téli kezelése. Bp., Mezőgazdasági és Ipari Vegyszerek Kereskedelmi Rt., 4 sztl. lev. egy lapon szakadással.; Illés Lajos: Gyümölcsvédelem. Bp., Mezőgazdasági Rt., 16 p.; Ápolt gyümölcsösben - bő szüret. Mit tegyünk tehát? Bp., Újságüzem-ny., 8 p.; Útmutató. A gyümölcsös tavaszi és nyári védelmére. Bp., M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium, 8 p.;  Mauthner kifejtő borsó tasakja.
17096.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Christine McFadden-Christine France: Nagy csokoládé enciklopédia. Ford.: Hollós Ilona, Máté György. Bp., 2001., Jószöveg Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17097.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Czifray István szakács mester magyar nemzeti szakácskönyve, magyar gazda asszonyok szükségeihez alkalmaztatva. Pest, 1840. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17098.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói szakadozott félvászon-kötés, gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
17099.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
F. Kunert: Hampels Gartenbuch für Jedermann. 5. kiadás. Berlin, 1920, Paul Parey. Hiányzó, szakadt lappal az elején, német nyelven. Kiadói félvászon kötésben.
17100.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17101.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dionyz Dugas: Egészséges élet nagymama gyógynövényeivel. hn., 2009, Novum. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
17102.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Gróf Teleky Sándor ajánlásával. Hatodik javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Korabeli reklámokkal, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, kopottas borítóval.
17103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
28

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft