Könyvek: Jog

Tételek száma: 12

cca 1880 Rentmeister Antal: Római jogtan, stencilezéssel sokszorosított egyetemi jegyzet aláhúzásokkal, borító nélkül, 316 p.
15638.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Edvi Illés Károly dr: A magyar büntetőtörvénykönyv magyarázata. I köt. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Bp. 1909. Révai. Kiadói, enyhén kopottas egészvászon-kötésben.
15639.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés)
15640.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
dr. Fabinyi Tihamér: Magyar magánjog IV.: Öröklési jog és örökösödési eljárás. Bp., 1935. Grill Károly. II. kiadás. A fűzésnél elvált egészvászon kötésben.
15641.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyvtétel: 2 db: Marton Géza: Veszélyes üzem. A polgári jog könyvtára 9. füzet. Bp., 1931, Grill Károly könyvkiadóvállalata. Tűzött papírkötés.; Szászy István: A magyar magánjog általános része. Különös tekintettel a külföldi magánjogi rendszerekre II. kötet. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Kiadói szakadozott papírkötés.
15642.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Tarr György: Élet és egészség, orvos és beteg, jog és erkölcs, az emberi méltóság fogalom szférájában. (Az orvoslási jog vázlata). Bp, 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzéssel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15644.

Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzéssel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15645.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
15646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15647.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15649.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft