Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 13

J. H. Hilpert: A Dictionary of the English and German languages. Vol. I. English and German. Part I. A-J., Part II. K-Z. Carlsruhe, 1828-1831, Th. Braun XIV+2+464; 624 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülés nyomokkal, foltos lapokkal, az I. rész címlap alján hiánnyal, intézményi bélyegzőkkel.
17388.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Atlas zur Kunde fremder Welttheile Erster Band 1839. Stuttgart, 1839. 572 pp. 12 lithogr. Korabeli egészvászon kötésben
17389.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dante Alighieris Göttliche Comödie. Dritter Theil. Das Paradies. Német nyelven. Lipcse, 1871, B.G. Teubner. Ex librisekkel, bejegyzésekkel, kihajthatós mellékletekkel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17390.

Dante Alighieri's Göttliche Comödie. Dritter Theil. Das Paradies. Német nyelven. Lipcse, 1871, B.G. Teubner. Ex librisekkel, bejegyzésekkel, kihajthatós mellékletekkel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Max Bottler: Harze und Harzindustrie. Hannover, 1907, Dr. Max Jänecke. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven.
17391.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Távol-keleti könyv ismeretlen írásjelekkel, papírkötésben, 2 db
17392.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Korean-English, English-Korean Wordbook. Pyongyang, 1975-1977, Foreign Languages Educational Books Publishing House. Kiadói egészvászon-kötésben.
17393.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gert Buchheit: Rom. Im Wandel der jahrhunderte. Mit 90 ganzseitigen abbildungen nach kupfern und holzschnitten berühmter meister. 1931, Németország, Sebaldus-Verlag Nürnberg. Német nyelvű. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötés, gerince szakadozott állapotban.
17394.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Websters biographical dictionary. Springfield, 1956, G. & C. Merriam. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben. / Full line-binding
17395.

Webster's biographical dictionary. Springfield, 1956, G. & C. Merriam. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben. / Full line-binding

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17396.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Todo Manolete. Córdoba, 1997, Museo Obispado-Cajasur de bellas arte córdoba. Spanyol nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötés jó állapotban.
17397.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Krapinska kamenina. Muzej za umjetnost i obrt. Zágráb, 1978, Muzej. Szerk: Zdenka Munk.Horvát nyelven. Megjelent 800 példányban.Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötésben, jó állapotban.
17398.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Klabund: Chinesische Gedichte. Bécs, é.n., Phaidon. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven. + Klabund: Der Kreidekreis. Bécs, é.n., Phaidon. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven.
17399.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft