https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 35

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1550 Hans Brosamer (1495-1554): ,,Ezután ismét láttam: egy angyal szállt le a Mennyből. Kezében tartotta a feneketlen mélység kulcsát és egy nagy láncot. Foglyul ejtette a Sárkányt (azt a Régi Kígyót, aki az Ördög vagy más néven a Sátán), és megkötözte a lánccal ezer évre. Azután ledobta a feneketlen mélységbe, a lejáratot pedig bezárta és lepecsételte. Azért tette ezt, hogy a Sárkány ne tudja többé becsapni a népeket, amíg az ezer év le nem telik. Ezer év múlva majd egy kis időre szabadon kell még engedni a Sárkányt. (Jelenések 20:1-3.), papír kartonra kasírozva, fametszet, kopott, foltos, feltehetőleg gr. Zichy Géza gyűjteményéből, 1931-ből származó felirattal a hátoldalán, a felirat tévesen (!) Holbein fametszetének nevezi meg, 11,5x15 cm
10559.

cca 1550 Hans Brosamer (1495-1554): ,,Ezután ismét láttam: egy angyal szállt le a Mennyből. Kezében tartotta a feneketlen mélység kulcsát és egy nagy láncot. Foglyul ejtette a Sárkányt (azt a Régi Kígyót, aki az Ördög vagy más néven a Sátán), és megkötözte a lánccal ezer évre. Azután ledobta a feneketlen mélységbe, a lejáratot pedig bezárta és lepecsételte. Azért tette ezt, hogy a Sárkány ne tudja többé becsapni a népeket, amíg az ezer év le nem telik. Ezer év múlva majd egy kis időre szabadon kell még engedni a Sárkányt." (Jelenések 20:1-3.), papír kartonra kasírozva, fametszet, kopott, foltos, feltehetőleg gr. Zichy Géza gyűjteményéből, 1931-ből származó felirattal a hátoldalán, a felirat tévesen (!) Holbein fametszetének nevezi meg, 11,5x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
15
cca 1850-1860 [Johann] G[eorg] Heck (1795-1857)-Henry Winkles (1801-1860): 2 db acélmetszet, 2 db, koronák, címerek, a másikon római jelvények, szakadással, gyűrődéssel, 22x27 cm
10560.

cca 1850-1860 [Johann] G[eorg] Heck (1795-1857)-Henry Winkles (1801-1860): 2 db acélmetszet, 2 db, koronák, címerek, a másikon római jelvények, szakadással, gyűrődéssel, 22x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
10561.

Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1830 gróf Fekete János (1741-1803) generális litografált portréja 13x18 cm
10562.

cca 1830 gróf Fekete János (1741-1803) generális litografált portréja 13x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1738 Wilhelm Friedrich - Frigyes Vilmos (1685-1723) porosz herceg rézmetszetű portréja. / Copper plate engraving Drawing by Nunzer, Andreas, Engraving: Fillisch, Johann Christoph 23x36 cm
10563.

1738 Wilhelm Friedrich - Frigyes Vilmos (1685-1723) porosz herceg rézmetszetű portréja. / Copper plate engraving Drawing by Nunzer, Andreas, Engraving: Fillisch, Johann Christoph 23x36 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Mátrai csikós, Theodore Valerio: Souvenirs de la Monarchie...La Hongrie, rézkarc, kis foltokkal, gyűrött, 29x20 cm
10564.

1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Mátrai csikós, Theodore Valerio: Souvenirs de la Monarchie...La Hongrie, rézkarc, kis foltokkal, gyűrött, 29x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1858, 1861 L. Rohbock: A fóti szentegyház, Vasárnapi újság. Acélmetszet. A fóti templom belseje. Fametszet
10565.

1858, 1861 L. Rohbock: A fóti szentegyház, Vasárnapi újság. Acélmetszet. A fóti templom belseje. Fametszet

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Máramaros-Sziget és Szlatina, A Pietroszai havasok Borsánál Varsányi.kőrajza. / Lithograhy 21x27 cm
10566.

cca 1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Máramaros-Sziget és Szlatina, A Pietroszai havasok Borsánál Varsányi.kőrajza. / Lithograhy 21x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 10x14,5 cm
10567.

cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 10x14,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
1702 Matthäus Meriam (1593-1650): Ragusa (Dubrovnik) rézmetszett képe / Etched picture of Ragusa 35x27 cm
10568.

1702 Matthäus Meriam (1593-1650): Ragusa (Dubrovnik) rézmetszett képe / Etched picture of Ragusa 35x27 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
1
1853 Nógrád várának látképe, papír, fametszet, in: Magyarország és Erdély képekben III. kötet, 27x20 cm
10569.

1853 Nógrád várának látképe, papír, fametszet, in: Magyarország és Erdély képekben III. kötet, 27x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Esztergom / Gran in Ungarn, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 11×15 cm
10570.

cca 1850 Esztergom / Gran in Ungarn, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 11×15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz