5 000 Ft
9
Verne Gyula: Storitz Vilmos Titka. Regény az ifjuság számára. Fordította: Dánielné Lengyel Laura. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 182 p. Első kiadás. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötés. A borítója enyhén kopott, foltos, címlapon lekapart ceruzás bejegyzés.